-
1
-
2
-
3
-
4by Jareño, D., Paz, A., Arroyo, L., Viñuela, J., Arroyo, B.E., Mougeot, F., Luque-Larena, J.J, Fargallo, J.A.Get access
Published 2011
Get access
Text -
5by Jareño, D., Paz, A., Arroyo, L., Viñuela, J., Arroyo, B. E., Mougeot, F., Luque-Larena, J. J., Fargallo, J. A.Get access
Published 2011
Get access
Article in Journal/Newspaper -
6by Jareño, D., Paz, A., Arroyo, L., Viñuela, J., Arroyo, B. E., Mougeot, F., Luque-Larena, J. J., Fargallo, J. A.Get access
Published 2011
Get access
Article in Journal/Newspaper -
7by Jareño, D., Paz, A., Arroyo, L., Viñuela, J., Arroyo, B. E., Mougeot, F., Luque-Larena, J. J., Fargallo, J. A.Get access
Published 2011
Get access
Get access
Article in Journal/Newspaper -
8by Paz, A., Bellanger, J.-M., Lavoise, C., Molia, A., Ławrynowicz, M., Larsson, E., Ibarguren, I.O., Jeppson, M., Læssøe, T., Sauve, M., Richard, F., Moreau, P.-A.Get access
Published 2017
Get access
Article in Journal/Newspaper -
9by Cousido-Rocha, M. (Marta), Pennino, M.G. (María Gracia), Izquierdo, F. (Francisco), Paz, A. (Anxo), Lojo, D. (Davinia), Tifoura, A. (Amina), Zanni, M.Y. (Mohamed Yosri), Cerviño, S. (Santiago)Get access
Published 2021
Conference Object -
10
-
11by Baird, R. S., Smith, J. T., Larson, W. E., Suaris, T. R., Vaccaro, H. M., Paz, A. J., Rogers, K. N., Quinn, J. W., Mattes, G. W., Sanders, G. B., Magruder, D. F., Colaprete, A., Elphic, R. C., George, J. A.Get access
Published 2012
Other/Unknown Material -
12
-
13by Paz, A., Bellanger, J.-M., Lavoise, C., Molia, A., \xc5\x81awrynowicz, M., Larsson, E., Ibarguren, I.O., Jeppson, M., L\xc3\xa6ss\xc3\xb8e, T. (Thomas), Sauve, M., Richard, F., Moreau, P.-A. (Pierre-Arthur)Get access
Published in Persoonia - Molecular Phylogeny and Evolution of Fungi (2017)
Get access
Article in Journal/Newspaper -
14by Sánchez, S. F., Pérez, E., Sánchez-Blázquez, P., García-Benito, R., Ibarra-Mede, H. J., González, J. J., Rosales-Ortega, F. F., Sánchez-Menguiano, L., Ascasibar, Y., Bitsakis, T., Law, D., Cano-Díaz, M., López-Cobá, C., Marino, R. A., de Paz, A. Gil, López-Sánchez, A. R., Barrera-Ballesteros, J., Galbany, L., Mast, D., Abril-Melgarejo, V., Roman-Lopes, A.Get access
Published 2016
Get access
Report -
15by Sánchez, S. F., Pérez, E., Sánchez-Blázquez, P., García-Benito, R., Ibarra-Mede, H. J., González, J. J., Rosales-Ortega, F. F., Sánchez-Menguiano, L., Ascasibar, Y., Bitsakis, T., Law, D., Cano-Díaz, M., López-Cobá, C., Marino, R. A., de Paz, A. Gil, López-Sánchez, A. R., Barrera-Ballesteros, J., Galbany, L., Mast, D., Abril-Melgarejo, V., Roman-Lopes, A.Get access
Published 2016
Text -
16by Sánchez, S. F., Pérez, E., Sanchez Blazquez, P., García Benito, Rubén, Ibarra Mede, H. J., González, J. J., Rosales Ortega, F. F., Sánchez Menguiano, L., Ascasibar, Y., Bitsakis, T., Law, D., Cano Díaz, M., López Cobá, C., Marino, R. A., Gil de Paz, A., López Sánchez, A., Barrera Ballesteros, Jorge K., Galbany, Lluís, Mast, Damian, Abril Malgarejo, V., Roman Lopes, A.Get access
Article in Journal/Newspaper -
17by Zamora, J. C. (Juan Carlos), Svensson, M. (Mans), Kirschner, R. (Roland), Olariaga, I. (Ibai), Ryman, S. (Svengunnar), Alberto Parra, L. (Luis), Geml, J. (Jozsef), Rosling, A. (Anna), Adamcik, S. (Slavomir), Ahti, T. (Teuvo), Aime, M. C. (M. Catherine), Ainsworth, A. M. (A. Martyn), Albert, L. (Laszlo), Alberto, E. (Edgardo), Garcia, A. A. (Alberto Altes), Ageev, D. (Dmitry), Agerer, R. (Reinhard), Aguirre-Hudson, B. (Begona), Ammirati, J. (Joe), Andersson, H. (Harry), Angelini, C. (Claudio), Antonin, V. (Vladimir), Aoki, T. (Takayuki), Aptroot, A. (Andre), Argaud, D. (Didier), Sosa, B. I. (Blanca Imelda Arguello), Aronsen, A. (Arne), Arup, U. (Ulf), Asgari, B. (Bita), Assyov, B. (Boris), Atienza, V. (Violeta), Bandini, D. (Ditte), Baptista-Ferreira, J. L. (Joao Luis), Baral, H.-O. (Hans-Otto), Baroni, T. (Tim), Barreto, R. W. (Robert Weingart), Baker, H. (Henry), Bell, A. (Ann), Bellanger, J.-M. (Jean-Michel), Bellu, F. (Francesco), Bemmann, M. (Martin), Bendiksby, M. (Mika), Bendiksen, E. (Egil), Bendiksen, K. (Katriina), Benedek, L. (Lajos), Beresova-Guttova, A. (Anna), Berger, F. (Franz), Berndt, R. (Reinhard), Bernicchia, A. (Annarosa), Biketova, A. Y. (Alona Yu), Bizio, E. (Enrico), Bjork, C. (Curtis), Boekhout, T. (Teun), Boertmann, D. (David), Bohning, T. (Tanja), Boittin, F. (Florent), Boluda, C. G. (Carlos G.), Boomsluiter, M. W. (Menno W.), Borovicka, J. (Jan), Brandrud, T. E. (Tor Erik), Braun, U. (Uwe), Brodo, I. (Irwin), Bulyonkova, T. (Tatiana), Burdsall, H. H. (Harold H., Jr.), Buyck, B. (Bart), Burgaz, A. R. (Ana Rosa), Calatayud, V. (Vicent), Callac, P. (Philippe), Campo, E. (Emanuele), Candusso, M. (Massimo), Capoen, B. (Brigitte), Carbo, J. (Joaquim), Carbone, M. (Matteo), Castaneda-Ruiz, R. F. (Rafael F.), Castellano, M. A. (Michael A.), Chen, J. (Jie), Clerc, P. (Philippe), Consiglio, G. (Giovanni), Corriol, G. (Gilles), Courtecuisse, R. (Regis), Crespo, A. (Ana), Cripps, C. (Cathy), Crous, P. W. (Pedro W.), da Silva, G. A. (Gladstone Alves), da Silva, M. (Meiriele), Dam, M. (Marjo), Dam, N. (Nico), Dammrich, F. (Frank), Das, K. (Kanad), Davies, L. (Linda), De Crop, E. (Eske), De Kesel, A. (Andre), De Lange, R. (Ruben), Bonzi, B. D. (Barbara De Madrignac), dela Cruz, T. E. (Thomas Edison E.), Delgat, L. (Lynn), Demoulin, V. (Vincent), Desjardin, D. E. (Dennis E.), Diederich, P. (Paul), Dima, B. (Balint), Dios, M. M. (Maria Martha), Divakar, P. K. (Pradeep Kumar), Douanla-Meli, C. (Clovis), Douglas, B. (Brian), Drechsler-Santos, E. R. (Elisandro Ricardo), Dyer, P. S. (Paul S.), Eberhardt, U. (Ursula), Ertz, D. (Damien), Esteve-Raventos, F. (Fernando), Salazar, J. A. (Javier Angel Etayo), Evenson, V. (Vera), Eyssartier, G. (Guillaume), Farkas, E. (Edit), Favre, A. (Alain), Fedosova, A. G. (Anna G.), Filippa, M. (Mario), Finy, P. (Peter), Flakus, A. (Adam), Fos, S. (Simon), Fournier, J. (Jacques), Fraiture, A. (Andre), Franchi, P. (Paolo), Molano, A. E. (Ana Esperanza Franco), Friebes, G. (Gernot), Frisch, A. (Andreas), Fryday, A. (Alan), Furci, G. (Giuliana), Marquez, R. G. (Ricardo Galan), Garbelotto, M. (Matteo), Garcia-Martin, J. M. (Joaquina Maria), Otalora, M. A. (Monica A. Garcia), Sanchez, D. G. (Dania Garcia), Gardiennet, A. (Alain), Garnica, S. (Sigisfredo), Benavent, I. G. (Isaac Garrido), Gates, G. (Genevieve), Gerlach, A. d. (Alice da Cruz Lima), Ghobad-Nejhad, M. (Masoomeh), Gibertoni, T. B. (Tatiana B.), Grebenc, T. (Tine), Greilhuber, I. (Irmgard), Grishkan, B. (Bella), Groenewald, J. Z. (Johannes Z.), Grube, M. (Martin), Gruhn, G. (Gerald), Gueidan, C. (Cecile), Gulden, G. (Gro), Gusmao, L. F. (Luis F. P.), Hafellner, J. (Josef), Hairaud, M. (Michel), Halama, M. (Marek), Hallenberg, N. (Nils), Halling, R. E. (Roy E.), Hansen, K. (Karen), Harder, C. B. (Christoffer Bugge), Heilmann-Clausen, J. (Jacob), Helleman, S. (Stip), Henriot, A. (Alain), Hernandez-Restrepo, M. (Margarita), Herve, R. (Raphael), Hobart, C. (Caroline), Hoffmeister, M. (Mascha), Hoiland, K. (Klaus), Holec, J. (Jan), Holien, H. (Hakon), Hughes, K. (Karen), Hubka, V. (Vit), Huhtinen, S. (Seppo), Ivancevic, B. (Boris), Jagers, M. (Marian), Jaklitsch, W. (Walter), Jansen, A. (AnnaElise), Jayawardena, R. S. (Ruvishika S.), Jeppesen, T. S. (Thomas Stjernegaard), Jeppson, M. (Mikael), Johnston, P. (Peter), Jorgensen, P. M. (Per Magnus), Karnefelt, I. (Ingvar), Kalinina, L. B. (Liudmila B.), Kantvilas, G. (Gintaras), Karadelev, M. (Mitko), Kasuya, T. (Taiga), Kautmanova, I. (Ivona), Kerrigan, R. W. (Richard W.), Kirchmair, M. (Martin), Kiyashko, A. (Anna), Knapp, D. G. (Daniel G.), Knudsen, H. (Henning), Knudsen, K. (Kerry), Knutsson, T. (Tommy), Kolarik, M. (Miroslav), Koljalg, U. (Urmas), Kosuthova, A. (Alica), Koszka, A. (Attila), Kotiranta, H. (Heikki), Kotkova, V. (Vera), Koukol, O. (Ondrej), Kout, J. (Jiri), Kovacs, G. M. (Gabor M.), Kriz, M. (Martin), Kruys, A. (Asa), Kudera, V. (Viktor), Kudzma, L. (Linas), Kuhar, F. (Francisco), Kukwa, M. (Martin), Kumar, T. K. (T. K. Arun), Kunca, V. (Vladimir), Kusan, I. (Ivana), Kuyper, T. W. (Thomas W.), Lado, C. (Carlos), Laessoe, T. (Thomas), Laine, P. (Patrice), Langer, E. (Ewald), Larsson, E. (Ellen), Larsson, K.-H. (Karl-Henrik), Laursen, G. (Gary), Lechat, C. (Christian), Lee, S. (Serena), Lendemer, J. C. (James C.), Levin, L. (Laura), Lindemann, U. (Uwe), Lindstrom, H. (Hakan), Liu, X. (Xingzhong), Hernandez, R. C. (Regulo Carlos Llarena), Llop, E. (Esteve), Locsmandi, C. (Csaba), Lodge, D. J. (Deborah Jean), Loizides, M. (Michael), Lokos, L. (Laszlo), Luangsa-ard, J. (Jennifer), Luderitz, M. (Matthias), Lumbsch, T. (Thorsten), Lutz, M. (Matthias), Mahoney, D. (Dan), Malysheva, E. (Ekaterina), Malysheva, V. (Vera), Manimohan, P. (Patinjareveettil), Mann-Felix, Y. (Yasmina), Marques, G. (Guilhermina), Martinez-Gil, R. (Ruben), Marson, G. (Guy), Mata, G. (Gerardo), Matheny, P. B. (P. Brandon), Mathiassen, G. H. (Geir Harald), Matocec, N. (Neven), Mayrhofer, H. (Helmut), Mehrabi, M. (Mehdi), Melo, I. (Ireneia), Mesic, A. (Armin), Methven, A. S. (Andrew S.), Miettinen, O. (Otto), Romero, A. M. (Ana M. Millanes), Miller, A. N. (Andrew N.), Mitchell, J. K. (James K.), Moberg, R. (Roland), Moreau, P.-A. (Pierre-Arthur), Moreno, G. (Gabriel), Morozova, O. (Olga), Morte, A. (Asuncion), Muggia, L. (Lucia), Gonzalez, G. M. (Guillermo Munoz), Myllys, L. (Leena), Nagy, I. (Istvan), Nagy, L. G. (Laszlo G.), Neves, M. A. (Maria Alice), Niemela, T. (Tuomo), Nimis, P. L. (Pier Luigi), Niveiro, N. (Nicolas), Noordeloos, M. E. (Machiel E.), Nordin, A. (Anders), Noumeur, S. R. (Sara Raouia), Novozhilov, Y. (Yuri), Nuytinck, J. (Jorinde), Ohenoja, E. (Esteri), Fiuza, P. O. (Patricia Oliveira), Orange, A. (Alan), Ordynets, A. (Alexander), Ortiz-Santana, B. (Beatriz), Pacheco, L. (Leticia), Pal-Fam, F. (Ferenc), Palacio, M. (Melissa), Palice, Z. (Zdenek), Papp, V. (Viktor), Partel, K. (Kadri), Pawlowska, J. (Julia), Paz, A. (Aurelia), Peintner, U. (Ursula), Pennycook, S. (Shaun), Pereira, O. L. (Olinto Liparini), Daniels, P. P. (Pablo Perez), Capella, M. A. (Miguel A. Perez-De-Gregorio), del Amo, C. M. (Carlos Manuel Perez), Gorjon, S. P. (Sergio Perez), Perez-Ortega, S. (Sergio), Perez-Vargas, I. (Israel), Perry, B. A. (Brian A.), Petersen, J. H. (Jens H.), Petersen, R. H. (Ronald H.), Pfister, D. H. (Donald H.), Phukhamsakda, C. (Chayanard), Piatek, M. (Marcin), Piepenbring, M. (Meike), Pino-Bodas, R. (Raquel), Esquivel, J. P. (Juan Pablo Pinzon), Pirot, P. (Paul), Popov, E. S. (Eugene S.), Popoff, O. (Orlando), Alvaro, M. P. (Maria Prieto), Printzen, C. (Christian), Psurtseva, N. (Nadezhda), Purahong, W. (Witoon), Quijada, L. (Luis), Rambold, G. (Gerhard), Ramirez, N. A. (Natalia A.), Raja, H. (Huzefa), Raspe, O. (Olivier), Raymundo, T. (Tania), Reblova, M. (Martina), Rebriev, Y. A. (Yury A.), Garcia, J. d. (Juan de Dios Reyes), Ripoll, M. A. (Miguel Angel Ribes), Richard, F. (Franck), Richardson, M. J. (Mike J.), Rico, V. J. (Victor J.), Robledo, G. L. (Gerardo Lucio), Barbosa, F. R. (Flavia Rodrigues), Rodriguez-Caycedo, C. (Cristina), Rodriguez-Flakus, P. (Pamela), Ronikier, A. (Anna), Casas, L. R. (Luis Rubio), Rusevska, K. (Katerina), Saar, G. (Gunter), Saar, I. (Irja), Salcedo, I. (Isabel), Martinez, S. M. (Sergio M. Salcedo), Montoya, C. A. (Carlos A. Salvador), Sanchez-Ramirez, S. (Santiago), Sandoval-Sierra, J. V. (J. Vladimir), Santamaria, S. (Sergi), Monteiro, J. S. (Josiane Santana), Schroers, H. J. (Hans Josef), Schulz, B. (Barbara), Schmidt-Stohn, G. (Geert), Schumacher, T. (Trond), Senn-Irlet, B. (Beatrice), Sevcikova, H. (Hana), Shchepin, O. (Oleg), Shirouzu, T. (Takashi), Shiryaev, A. (Anton), Siepe, K. (Klaus), Sir, E. B. (Esteban B.), Sohrabi, M. (Mohammad), Soop, K. (Karl), Spirin, V. (Viacheslav), Spribille, T. (Toby), Stadler, M. (Marc), Stalpers, J. (Joost), Stenroos, S. (Soili), Suija, A. (Ave), Sunhede, S. (Stellan), Svantesson, S. (Sten), Svensson, S. (Sigvard), Svetasheva, T. Y. (Tatyana Yu), Swierkosz, K. (Krzysztof), Tamm, H. (Heidi), Taskin, H. (Hatira), Taudiere, A. (Adrien), Tedebrand, J.-O. (Jan-Olof), Lahoz, R. T. (Raul Tena), Temina, M. (Marina), Thell, A. (Arne), Thines, M. (Marco), Thor, G. (Goren), Thus, H. (Holger), Tibell, L. (Leif), Tibell, S. (Sanja), Timdal, E. (Einar), Tkalcec, Z. (Zdenko), Tonsberg, T. (Tor), Trichies, G. (Gerard), Triebel, D. (Dagmar), Tsurykau, A. (Andrei), Tulloss, R. E. (Rodham E.), Tuovinen, V. (Veera), Sosa, M. U. (Miguel Ulloa), Urcelay, C. (Carlos), Valade, F. (Francois), Garza, R. V. (Ricardo Valenzuela), van den Boom, P. (Pieter), Van Vooren, N. (Nicolas), Vasco-Palacios, A. M. (Aida M.), Vauras, J. (Jukka), Santos, J. M. (Juan Manuel Velasco), Vellinga, E. (Else), Verbeken, A. (Annemieke), Vetlesen, P. (Per), Vizzini, A. (Alfredo), Voglmayr, H. (Hermann), Volobuev, S. (Sergey), von Brackel, W. (Wolfgang), Voronina, E. (Elena), Walther, G. (Grit), Watling, R. (Roy), Weber, E. (Evi), Wedin, M. (Mats), Weholt, O. (Oyvind), Westberg, M. (Martin), Yurchenko, E. (Eugene), Zehnalek, P. (Petr), Zhang, H. (Huang), Zhurbenko, M. P. (Mikhail P.), Ekmani, S. (Stefan)Get access
Published 2018
Article in Journal/Newspaper